شوخی های جنسی ، شوخی های عجیب  ! شوخی های شیطانی !
وبلاگ هایی که من میخونم زیاد نیستن یکیش همین مرتضا فیشنگاره ، یکیش خانم دندون پزشکیه ، یکیش مردی به نام شقایق ِ و یکیش هم خانم دکتریه و یه چند تا دیگه . . (لینک وبلاگش به درخواست یکی از خواننده ها حذف شد)
الان چندین بار شوخی های جنسی بسیار زشت بین ایشون و همکارای مردشون رو نوشتن که من باورم نمیشه ! خانم دکتره مملکت میگه به پسره که اونم دکتره گفتم توش جا نمیشه اونم هر هر بلند بلند میگه توش جا نمیشه !!!
تو یه پست دیگش در مورد همکار مردش نوشته که رفته تو اتاق زایمان خانم ها و زنه به خاطر دیدن این بوزینه دیگه به خودش فشار نیورده و وسط درد زایمان و اون همه فشار فقط میگفته این از اتاق بره بیرون که البته اون بوزینه کلی زنه رو مسخره کرده بود . باید بیمارستانی که این آدم توشه کرد طویله !

میخواستم بگم خدمتتون که وقتی شما اینطوری تو محیط کار با هم صمیمی میشید ، یعنی صمیمتی شدیدتر از زن و شوهر ها ! آسیب هایی به خودتون ، زندگی همکارتون و آینده ی زندگی مشترک و جنسیتون میزنین که غیر قابل جبرانه .
البته دیگه 24 ساعت با هم بودن اونم تو محیط بیمارستان که همه جور اتفاقی توش هست ولی اگه من دور از جون دکتر میشدم( اصلا دکترای دانشگاهی رو قبول ندارم و معتقدم خیلی هاشون فقط مردم رو میتیغن علمشون هم فقط حال آدم رو بدتر میکنه) با هیچ همکار خانومی بیشتر از سلام و خدافظ حرف اضافی نداشتم . نه به خاطر خدا ، به خاطر آرامش خودم !
 به خاطر خودتون حریمتون رو حفظ کنین ، شما باید اول بی ارزش بشید تا همکاری از جنس مخالف به خودش اجازه بده شوخی های جنسی با شما بکنه .

پ ن :

ما را همه شب نمی‌برد خواب

ای خفته روزگار دریاب

در بادیه تشنگان بمردند

وز حله به کوفه می‌رود آب

ای سخت کمان سست پیمان

این بود وفای عهد اصحاب

خار است به زیر پهلوانم

بی روی تو خوابگاه سنجاب

ای دیده عاشقان به رویت

چون روی مجاوران به محراب

من تن به قضای عشق دادم

پیرانه سر آمدم به کتاب

زهر از کف دست نازنینان

در حلق چنان رود که جلاب

دیوانه کوی خوبرویان

دردش نکند جفای بواب

سعدی نتوان به هیچ کشتن

الا به فراق روی احباب

معجزه ای به نام حسین...

نگاه به زندگی پر زرق و برقشون نکن !

پا بست ِ مادیات شده ام !

، ,رو ,های ,شوخی ,تو ,خاطر ,شوخی های ,به خاطر ,های جنسی ,به خودش ,با هم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانشگاه آنلاین پوشش ضد اسید و انواع آن میز اول بلاگ.ir فروشگاه طرح توجیهی دکتر صدیق من و باد صبا مسکین، دو سرگردان بی حاصل انسان خواستار زیبایی است واردات و تعمیر دستگاه های کارتخوان، پوز سیار ، ثابت و اندرویدی کولر گازی ال جی بانه