تصور من از بخش مهمی از زندگی اینه :

بالای یه باتلاق ِ مسموم ایستاده ای که لجن های داخلش رو به بهترین شکل ممکن بزک کرده اند. به هوای ِ شکل زیبای اونا وارد این باتلاق میشی و هر چه از این هوس ها بیشتر میخوری و بیشتر کام میگیری بیشتر تو اون باتلاق فرو میری و کم کم متوجه میشی که هوس تمامی ندارد و بهای این هوس ها فرو رفتن در این باتلاقه . میبینی که یه نفر بالای این باتلاق با یه طناب ایستاده و طناب رو میندازه برات میگه بیا بیرون داری فرو میری ، خفه میشی ، دهنت پر از لجن میشه و نمیتونی دیگه نفس بکشی و نمیتونی دعا کنی ! ولی تو با خودت میگی هوس ها خوشمزه ای اند حالا وقت دارم . بزا آخرین لحظه طناب رو میگیرم و میام بیرون . خاصیت هوس همینه ، توش غرق میشی و هر چه هم پیش میری سیر نمیشی .

اون طناب توبه است ولی برای من ثابت شده  کسایی که هوس بازن اینقدر دنبال هوس هاشون میرن تا مرگ بهشون برسه و نتونن توبه کنن .

این طناب تو زندگیه همه ی ما هست تا مارو از این باتلاق نجات بده ولی اینی که ما طناب رو نگیریم تقصیر ناجی ِ ما نیست .

پ ن :

من خودم از همه آسیب پذیر ترم . کسی فک نکنه چون نماز میخونه ، روزه میگیره و صدقه میده پس در امانه . باید کنترل کرد ، اصلا جنگه با نفس . باید جنگید ! تموم شد رفت  ! ! !

باید هر روز به خودم بگم :

من برای هوسرانی به این دنیا نیومدم ! من برای بردگی به این دنیا نیامدم ! من برای برده ی هوس شدن به این دنیا نیامدم.

معجزه ای به نام حسین...

نگاه به زندگی پر زرق و برقشون نکن !

پا بست ِ مادیات شده ام !

هوس ,طناب ,، ,باتلاق ,رو ,میشی ,هوس ها ,این دنیا ,این باتلاق ,من برای ,به این

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اموزشهای رایگان مدیریت، بازاریابی نوین، افزایش فروش و درامد اداره تکنولوژی ابتدایی استان اصفهان دانلود رایگان کتاب جالب های اینترنت و وب روزانه های یک نویسنده نوپا مرجع طرح جابربن حیان مشاور دیجیتال مارکتینگ | برند سازی در حوزه سلامت دانلود جزوه حسابان کنکور جی جی دانلود بگو دانش